Çağrı Merkezi: 444 90 10
Bulunduğunuz Sayfa:

Kurumsal Çözümler, Firmanızın Organizasyon İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Oluşturulmuştur

RUT / BÖLGE / ALAN / HIRSIZLIK KORUMASI

Lokasyon Bazlı Koruma

Filonuzun güvenliğini tamamen sağlayabilmeniz için tasarlanmış Bölge Koruma Sistemi; filonuzdaki herhangi bir aracın, belirlediğiniz saat aralığında tarafınızdan oluşturulan bölgelerin dışına çıkması durumunda, anında sms ve email olarak uyarı almanızı sağlamaktadır. Her araca ayrı zaman dilimleri ve bölgeler atayabilirsiniz.

Bölge Koruma Sistemi
Ayrıntılar...

Zaman Bazlı Koruma

Filonuz belirli saat aralıklarında kullanılıyorsa ve iş saati dışında kullanımından anında haberdar olmak istiyorsanız; Zaman Koruma Sistemi ile sistemden kontrol etme gereksinimi duymadan kolayca bu sorunu çözebilirsiniz. Sistemimizden her araca özel atayacağınız zaman aralıkları sayesinde, ihlal olması durumunda anında sms ve email ile haberdar edileceksiniz.

Zaman Koruma Sistemi
Ayrıntılar...

Kontak Kesme

Kontak kesme rölesi sayesinde kontağın açılmasını (Aracın çalışmasını) siz izin verene kadar engelleyebilirsiniz (İşlem sırasında kontak kapalı durumda olmalıdır). Uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan kullanıcı dostu, fonksiyonel kullanım imkanı ile artık her şey sizin kontrolünüzde.

Kontak Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

ARAÇ TAKİBİ

Güzergah Takibi

Filonuzun anlık pozisyonlarını, gün içindeki rotalarını, kullanım sırasındaki hız bilgilerini, belirlenen bölgelerden geçip geçmediklerini kullanıcı dostu görsel fonksiyonlarımızla rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz (Geçmişe dönük sorgulamalar yapılabilmektedir). Ayrıca günlük, aylık güzergah bilgilerini raporlayıp "pdf", "excel" çıktısı olarak alabilirsiniz.

Rota Analiz Sistemi
Ayrıntılar...

Canlı Takip

Filonuzdaki aracı saniyesi saniyesine görsel olarak takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken araç listesinden takip etmek istediğiniz aracın üstüne tıklamak ve "Takip-et" seçeneğini seçmek. Anlık takip sırasında harita aracınızı merkezleyecek şekilde sürekli odaklanacaktır.

Anlık Takip-et
Ayrıntılar...

FİLO TAKİBİ

Filo Yönetimi

Filonuzdaki araçların bilgilerini (Plaka, Marka, Departman, Yakıt Türü vb.), ceza, kaza, MTV, muayene, sigorta işlemlerini, sürücü bilgilerini (Psikoteknik, Src vb.), taşıt kartı ve yetki belgesi gibi bir çok bilgiyi sistemden organize edebilir, görüntüleyebilir "pdf", "excel" çıktısı olarak alabilirsiniz.

Filo Yönetim Sistemi
Ayrıntılar...

Analiz Merkezi

Aktivite (Günlük, Aylık), ceza, özet, ihlal (Aktivite, Alan, Görev, Hız, Sensör, Sürücü İhlalleri vb.) raporlarını grafiklerle görüntüleyebilir, filonuzun durumuyla ilgili genel bir fikir edinebilirsiniz.

Grafiksel Analiz Sistemi
Ayrıntılar...

Rapor Merkezi

Aktivite (Günlük, Aylık), ceza, özet, ihlal (Aktivite, Alan, Görev, Hız, Sensör, Sürücü İhlalleri vb.) raporlarını toplu olarak görüntüleyebilir, "pdf", "excel" çıktısı olarak alabilirsiniz. Yeni nesil tasarımıyla rapor merkezi hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Rapor Organizasyon Sistemi
Ayrıntılar...

Alt Kullanıcılar

Şirket içi organizasyonunuzu sağlayabilmeniz için oluşturduğumuz özel algoritma sayesinde sınırsız sayıda alt kullanıcı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz alt kullanıcılara istediğiniz izin derinliğini tanımlayabilirsiniz.

İzin Derinlikli Alt Kullanıcı Sistemi
Ayrıntılar...

Araç Grupları

Filonuzdaki araçları departmanlarına göre gruplara ayırabilir, harita üstünde dilediğiniz araç gruplarını görünür-görünmez hale getirebilir veya araç gruplarının rotalarını toplu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Departman Organizasyon Sistemi
Ayrıntılar...

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Kurye Teslimat Takibi

Sisteme tanımladığınız bölgelere tüm araçlarınızın giriş ve çıkış saatlerinin görsel olarak sunulduğu sistemdir. Hızlı bir şekilde bilgiye ulaşabilir ayrıca geçmişe dönük giriş ve çıkış bilgilerini de takip edebilirsiniz.

Teslimat Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

Eczane Isı Takip Sistemi

Özel saklama koşulu gerektiren veya soğuk zincire tâbi ilaçların saklama koşullarına uygun olarak eczaneye kabul edilmesi, saklanması ve aynı şartlara uygun olarak hastalara sunulması gerekir. Ayrıca soğuk zincir ilaçların konulması için buzdolabı bulundurulur. Isı Kontrol Sistemimiz sayesinde eczanenizin tüm bölümlerinin sıcaklık kontrolleri parmaklarınızın ucunda. Resmi Gazete'de yayınlanan yasal zorunluluk sebebiyle tüm eczanelerin bu sistemleri kullanması zorunlu hale gelmektedir.

Isı Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

Bölme Sıcaklık Tespiti

Gıda sevkiyatlarında oldukça önemli olan soğutma bölümlerinin (En fazla dört bölme) sıcaklık tespitini anlık olarak sistemimizden görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz bölmeler için ihlal sınırı belirleyebilir (Örn. 5°C), sıcaklık bu sınırın altına veya üstüne çıktığında sürücünüzü otomatik olarak uyarabilirsiniz.

Isı Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

Yakıt Tespiti

Lojistik sektöründeki en önemli gider kalemlerinden biri olan yakıt, Yakıt Kontrol Sistemi ile tamamen kontrolünüz altında. Ani yakıt azalması (Depo delinmesi vb.) durumunda anlık olarak size ve/veya sürücünüze uyarı gönderilecektir. Ayrıca ortalama yakıt tüketimini grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Yakıt Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

Varış Kontrolü

Lojistik ve depo yönetimi için oluşturduğumuz Varış Kontrol Sistemi; varış kontrolünün yapılmak istendiği nokta merkez olacak şekilde sizin belirlediğiniz çapta bir çember çizmektedir. Aracın bu çemberin içine ne zaman gireceğini vb. bilgileri sistemde görsel olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca depoya teslimatın yaklaştığını bildirebilirsiniz.

Varış Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

Rent a Car - Kontak Kesme

Kiraladığınız aracınızın sözleşmede belirlenen veya sözlü olarak anlaşılmış bölgeden dışarı çıkması durumunda, kontak kesme rölesi sayesinde kontağın açılmasını (Aracın çalışmasını) siz izin verene kadar engelleyebilirsiniz (İşlem sırasında kontak kapalı durumda olmalıdır).

Kontak Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

Sürücü Tanıma

Sürücülerinizin her birine özel tanımlanmış manyetik aparatlar sayesinde hangi aracınızı hangi sürücünüzün kullandığını eksiksiz olarak raporlayabilirsiniz. Rapor merkezindeki tüm bilgileri araç yerine sürücü bazlı olarak alabilirsiniz.

Sürücü Tespit Sistemi
Ayrıntılar...

Operasyon Yönetimi

Aksesuarları ve aksesuarlardan gelen verileri spesifik operasyonlarda kullanılabilecek şekilde programlayarak; operasyon yönetiminizi sağlayabilmeniz için kullanıcı dostu, detaylı bir kullanım alanı oluşturuldu.

Operasyonel Yönetim Arayüzü
Ayrıntılar...

Kullanıcı Bazlı Tasarım

Araç takip sistemleri lojistik sektörüne bir çok kolaylık sağlamış olsa da günümüzde bu sistemlerin gelişmesi gereken eksiklikler göze çarpmaya başlamaktadır. Bu eksiklerin başında araç takip sisteminin kullanımı için gerekli personel ihtiyacı ve personellerin bu sistemle ilgili eğitilmesi gelmektedir.

Kullanıcı Dostu Tasarım
Ayrıntılar...

Stratejik Çözümler

Günümüzde araç takip sistemlerinin en büyük problemi kurumsallaşmış araç takip firmalarının müşteri taleplerine karşılık verememesi sebebinden dolayı standartlaşmış genel bir yapıda hizmet verme zorunluluğu olmasıdır.

Stratejik Çözüm Ortaklığı
Ayrıntılar...

Ek Yazılım Desteği

Firmanızla ilgili sistemimize entegre olabilecek stratejik sorunlar, uzman kadromuzun tecrübesiyle hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Ayrıca araç takip sistemiyle ilgili olmayan yazılım ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Sizin istekleriniz bizim gerekliliklerimizdir!

Sektörel Yazılım Desteği
Ayrıntılar...

PERSONEL/KONTEYNER TAKİBİ

Konteyner Takibi

Cihazımız 300-1500 saat sürekli operasyon sağlayan harici Li-ion batarya kullanabilir, özellikle "konteyner" ve benzeri yerlerde enerji ve montaj imkanı olmayan projeler için geliştirilmiştir.

Konteyner Takip Sistemi
Ayrıntılar...

Personel Kontrolü

Belirlediğiniz üretim alanı içindeki personelleriniz hangi sıklıkla ve hangi saatlerde alanı terk ettiğini Personel Kontrol Sistemi sayesinde tespit edebilirsiniz.

Personel Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

WEB TEKNOLOJİLERİ

Web Geliştirme

Web tasarım ve kurumsal kimlik oluşturulması için...

Kurumsal Kimlik ve Web Tasarımı
Ayrıntılar...

Uygulama Geliştirme

İsteklerinize göre şekillendirilecek mobil uygulama ihtiyaçlarınız...

Telefon Uygulamaları Geliştirme
Ayrıntılar...

S.E.O.

Arama motorlarında(Google vb.) üst sıralarda çıkmak...

Arama Motoru Optimizasyonu
Ayrıntılar...

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET