Çağrı Merkezi: 444 90 10

İzin Derinlikli Alt Kullanıcı Sistemi

Büyük saha operasyonlarının organizasyonunun ve koordinasyonunun sağlıklı bir şekilde ilerletilebilmesi için şirketler çalışanları arasında ast-üst ilişkisi oluşturulmaktadır. Personellerin sorumluluk alanlarının belirlenmesi çalışan verimini arttırdığı gibi aynı zamanda şirket içi organizasyonun da oluşmasını sağlamaktadır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artan lojistik, pazarlama ekibi, kurye servisi gibi ihtiyaçlar beraberlerinde bu ekiplerin verimliliğinin tespiti ve yönetimi gibi problemler de ortaya çıkartmıştır.

Şirketlerin üstündeki bu yükü azaltmak ve şirket içi organizasyonlarını kolaylaştırmak için oluşturduğumuz İzin Derinlikli Alt Kullanıcı Sistemi ile birlikte firmanızdaki ast-üst ilişkisini araç takip portalımızda da oluşturabilme imkanına sahip olacaksınız.

Oluşturduğumuz algoritma sayesinde sınırsız sayıda alt kullanıcı oluşturabilir, oluşturduğunuz alt kullanıcıların kendi alt kullanıcılarını oluşturabilmesine imkan sağlayabilirsiniz. Oluşturulan her alt kullanıcı için sizin belirlediğiniz fonksiyonlar kullanılabilir durumda olacak ve sizin eriştiğiniz, kullanım izni vermediğiniz diğer hiç bir bilgiye ulaşamayacaktır.

Şirket için organizasyonunuzu araç takip sistemine aktarmak için Takip-et!

PORTAL ÖZELLİKLERİ

İzin derinliği oluşturabilmenizi sağlayan alt kullanıcı sistemi.

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET