Çağrı Merkezi: 444 90 10
Bulunduğunuz Sayfa:

Bireysel Çözümler, Sizin Kişisel Kullanımınıza Odaklı Oluşturulmuştur

HIRSIZLIK KORUMASI

Lokasyon Bazlı Koruma

Aracım nerede diye sormaya, sürekli sistemden kontrol etmeye son. Belirlediğiniz saatler içinde, harita üzerinde çizim yaparak oluşturduğunuz bölgeyi aracınız terk ederse anında email ve sms atarak sizi uyarıyoruz!

Bölge Koruma Sistemi
Ayrıntılar...

Zaman Bazlı Koruma

Aracınızı sadece belirli saat aralığında kullanıyosanız; eve geldiğinizde kendinize güvende hissetmiyorsanız ve belirlediğiniz saat aralıklarında aracınız kullanırsa haberdar olmak istiyorsanız, size özel teklifimiz var.

Zaman Koruma Sistemi
Ayrıntılar...

Kontak Kesme

Kontak kesme rölesi sayesinde kontağın açılmasını (Aracın çalışmasını) siz izin verene kadar engelleyebilirsiniz (İşlem sırasında kontak kapalı durumda olmalıdır). Uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan kullanıcı dostu, fonksiyonel kullanım imkanı ile artık her şey sizin kontrolünüzde.

Kontak Kontrol Sistemi
Ayrıntılar...

ARAÇ TAKİBİ

Araç Konum Takibi

Aracınızı çocuğunuza veya bir tanıdığınıza verdiniz ve endişe duyuyorsanız, endişe duymanıza hiç gerek yok! Aracınızın nerede olduğunu anlık olarak görebilir, aracınızla gidilen yerleri hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Pozisyon ve Rota Bilgisi
Ayrıntılar...

Hız Kontrolü

Sebebini bulamadığınız trafik cezalarıyla mı karşı karşıyasınız? Aracınızın kullanım şekli hakkında bilgi sahibi olmak artık çok kolay. Aracınıza ihlal sınırları koyabilir, hız limitlerinin aşıldığı bölgeleri tespit edebilir, sistemden email ve sms uyarı alabilirsiniz...

Hız Bilgili Rota Analizi
Ayrıntılar...

KİŞİ/NESNE/PET TAKİBİ

Çocuk Kontrolü

Çocuklarımız çok değerlidir. Artık çocuklarımız okula, kampa veya bir okul gezisine giderken hep gözümüzün önünde olacaklar. Belirlediğiniz bölgelerin dışına çıktıklarında anında haberiniz olabilecek. Peki nasıl taşıyacak? Çantasına koymanız veya ek bir bölge diktirmeniz yeterli olabilir.

Çocuk Takip ve Anlık Uyarı Sistemi
Ayrıntılar...

Nesne Takibi

Önemli bir evrak çantanızı başkasına mı emanet edeceksiniz? Yoksa taşınırken nakliyeye verdiğiniz eşyalarınızı merak mı ediyorsunuz? Boyutları oldukça küçük olan nesne takip cihazımızı kullanmayı deneyin. İçiniz rahat olsun!

Nesne Pozisyonu Takip Sistemi Ayrıntılar...

Pet Takibi

Sizin de köpeğiniz çok mu hareketli? Onu başkasına emanet ettiğinizde içiniz rahat etmiyor mu? Pet Takip Cihazımız sayesinde evcil hayvanınızı saatlerce aramanıza gerek yok artık. Evcil hayvanınızın nerede olduğu sadece bir tık ötede.

Evcil Hayvan Takip Sistemi Ayrıntılar...

Yaşlı Kontrolü

Hepimizin ailesinde yaşlılar ve bakıma muhtaç büyükler vardır, yaşlılık doğaldır ama yaşlı bireylerin kontrolü zordur. Yaşlı aile bireylerinize vereceğiniz kişi takip cihazımızla bulundukları yerleri sürekli olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca aile büyüğünüz acil bir problemi olması durumunda, cihazın üstündeki "SOS" tuşuna basarak size anında email ve sms uyarısı verebilecektir.

Yaşlı Sağlığı Anlık Uyarı Sistemi
Ayrıntılar...

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET