Çağrı Merkezi: 444 90 10

Hız Bilgili Rota Analizi

Sebebini bulamadığınız trafik cezalarıyla mı karşı karşıyasınız? Aracınızın kullanım şekli hakkında bilgi sahibi olmak, hız bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenmek artık çok kolay. Aracınıza ihlal sınırları koyabilir, hız limitlerinin aşıldığı bölgeleri tespit edebilir, sistemden email ve sms uyarı alabilirsiniz.

Rota üzerinde ayrıntılı bilgi sunumu Araç Takip Sistemlerinin en önemli detaylarından biri olarak sınıflandırılabilir. Doğru tasarlanmamış bir araç takip portalında hız bilgisinin analizini yapmak için gerektiğinden çok daha fazla emek vermeniz gerekebilir. Fazladan verdiğiniz her emek size gereksiz zaman kaybettirebilir, sistemden soğumanıza sebep olabilir.

Aracınızın harita üzerinde gösterilen rotasının (güzergah) üstünde hız bilgisini görebilir; saatini, lokasyonunu oldukça basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bireysel kullanımı kolaylaştırmak için oluşturduğumuz tasarımı kullanabilmek için özel bir cihaz tercihi veya aksesuar gereksinimi yoktur. Oldukça uygun fiyatlara sunulan araç takip sistemimiz sayesinde artık her şey sizin kontrolünüzde!

PORTAL ÖZELLİKLERİ

Kolay kullanımıyla birlikte hız bilgili rota.

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET