Çağrı Merkezi: 444 90 10
Bulunduğunuz Sayfa:

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar ve Kurumsal Kimlik Yaklaşımı

Mobil Uygulamalar

Mobil teknoloji kullanımı, günümüzde öngörülemez bir hızla artmaktadır. iPhone, Android ve Windows Phone başta olmak üzere tüm mobil platformlar, mobil web sitelerinin yanısıra uygulamalar ile çalışmaktadır. Müşterilerine ulaşmak isteyen markalar, mobil uygulamalar sayesinde daha güçlü bir tanıtım yapmakta ve kurumsal iletişimlerini daha güçlü bir hale getirmektedirler.

Mobil internet sitelerinden farklı olarak, mobil uygulama geliştirmek, özel uzmanlık gerektirmektedir. Mobil işletim sistemleri için yapılan araştırmalar pazarda son iki yıl içerisinde %100'ün üzerinde bir büyüme olduğunu göstermektedir.

Mobil teknolojiler gün geçtikçe daha fazla sektörde kullanılmaya başlamaktadır. Markanızı herkese tanıtacak bir mobil uygulama, kurumsal kimliğinizi ciddi anlamda güçlendirecektir. Mobil uygulamanız geliştirilirken, kurumsal kimliğinizi ve marka imajınızı yansıtacak şekilde tasarlanmalıdır. Mobil uygulamanız bir anlamda markanızın herkese ulaşabilen kalıcı bir reklamı olacaktır. Kullanıcılar için fark yaratan bir mobil uygulama sayesinde, markanıza için oluşturacağınız kampanya, indirim ya da fırsatları kişiye özel olarak sunmanız mümkündür.

Şirketimiz bünyesinde mobil uygulama departmanı bulunmaktadır.
Taleplerinizi "İletişim" veya "Ön Sipariş" sekmelerinden iletebilirsiniz.

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET