Çağrı Merkezi: 444 90 10

Departman Organizasyon Sistemi

Departman Organizasyon Sistemi sayesinde filo yönetiminin oldukça kolaylaştığını siz de fark edeceksiniz. Filo yönetiminin en önemli unsuru olan departman organizasyon sistemini müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sizin için oluşturduk. Müşterilerimiz tarafından oldukça iyi geri dönüş aldığımız Departman Organizasyon Sistemi, araç takip sistemimizin kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır. Özellikle belirli gruplara ayrılabilecek araçlara ( Örn. Aynı görevdeki ) sahip olan firmaların araç takip portalını kullanmasını kolaylaştıran Departman Organizasyon Sistemi ayrıca departmanları ayrıntılı olarak inceleyebilme imkanı sağlamaktadır.

Departman Organizasyon Sistemi sayesinde filonuzdaki araçları departmanlarına göre gruplara ayırabilir, harita üstünde dilediğiniz araç gruplarını görünür-görünmez hale getirebilir veya araç gruplarının rotalarını toplu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Araç takip portalmızın ana unsurlarından biri olan Departman Organizasyon Sistemi herhangi bir ek ücrete tabi değildir ve tüm cihazlarımızla uyumlu olarak kullanılabilir durumdadır.

PORTAL ÖZELLİKLERİ

Hızlı ve kolay bir şekilde dilediğiniz araç departmanlarını oluşturun.

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET