Çağrı Merkezi: 444 90 10

Sürücü Tespit Sistemi

Sürücülerinizin her birine özel tanımlanmış manyetik aparatlar sayesinde hangi aracınızı hangi sürücünüzün kullandığını eksiksiz olarak raporlayabilirsiniz. Rapor merkezindeki tüm bilgileri araç yerine sürücü bazlı olarak alabilirsiniz.

Sürekli sürücü değişimi yaşanan şirket araçları için kullanılan Sürücü Tespit Sistemi personel ve operasyon verimliliğini arttırmak ve firma içindeki denetim mekanizmasını sağlamak için kullanılmaktadır.

"TT-PROF65" ve "TT-PROF300" cihazları ile kullanılabilen Sürücü Tespit Sistemi için aksesuar olarakta sürücü tanıma aparatı gerekliliği vardır.

Çok özel amaçlarla kullanım sağlanmayacağı sürece müşterilerimize tavsiyemiz "TT-PROF300" olup hem fiyat açısından hem de ihtiyaçların karşılanması açısından en uygun araç takip cihazıdır. Birden fazla sensör ihtiyacın olacağı veya ekstra özel amaçlarla da kullanımın olacağı durumlarda ise "TT-PROF65" araç takip cihazının kullanımı daha uygun olmaktadır.

Cihaz seçimini yapmakta zorlanıp kararsız kaldığınız durumlarda lütfen bizimle irtibata geçiniz. İlgili birimimizden yönlendireceğimiz uzmanlar tarafından seçiminizi yapabilmeniz için size özel bilgilendirme yapılacaktır.

Çağı yakalamak için Takip-et!

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET