Çağrı Merkezi: 444 90 10

Bölge Koruma Sistemi

Yıllardır emek verdiğiniz, ter akıttığınız filonuzun güvenliği bizim için en önemli unsurlardan biridir. Filoların büyümesiyle birlikte hırsızlık koruması günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelmeye başlamıştır. Büyüyen filoların kontrolü ve koruması gittikçe zor bir hal almış durumdadır.

Bölge Koruma Sistemi sayesinde araç takip sistemine yeni bir vizyon katıldı. Artık sizin haberiniz olmadan filonuzdan bir aracın bile belirlenen noktadan uzaklaşması imkansız, hem de sizin bir şey yapmanıza gerek olmadan!

Teknik olarak yaklaşıldığında Bölge Koruma Sistemi; araç takip portalında belirlenen bölgelerin (sizin tarafınızdan sistemde çizimi gerçekleştirilen) belirlediğiniz alan dahilinde aracınızın sinyalleriyle sürekli kontrolüdür. Araç tarafından gönderilen sinyallerin belirlenen alanın içinde olmadığı tespit edildiğinde (koordinat kontrolü yapılarak tespit gerçekleştirilir) size email ve sms uyarısı gönderilmektedir.

Araç takip sistemlerine yenilik katmak için gerçekleştirdiğimiz kullanım kolaylığı sağlayan yazılımımız; iç içe bölgeler belirlemenizden dilediğiniz sayıda bölge çizmenize kadar tüm imkanları size sunmaktadır.

Kullanımı için araç takip cihazı dışında herhangi bir aksesuar gerekliliği olmayan Bölge Koruma Sistemini tüm cihazlarımız desteklemektedir.

Sizin yatırımınız, sizin geleceğiniz bizim için değerlidir!

PORTAL ÖZELLİKLERİ

Dilediğiniz bölgeleri kolay bir şekilde çizebilirsiniz.
Belirlediğiniz saat aralığında aracanız hakkında otomatik uyarı alacaksınız.

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET