Çağrı Merkezi: 444 90 10
Bulunduğunuz Sayfa:

Web Geliştirme

Web Sitesi ve Kurumsal Kimlik Çalışması

webgelistirme

Web geliştirme; web sitesi tasarım ve web programlama süreçlerini içine alan; internet sitesi projesinin planlaması, uygulanması, denenmesi, yayınlanması ve yayın sonrasında iyileştirme ve güncelleştirme çalışmalarının tümünü ifade eder.

Web sitesi tasarımı; gerçekleştirilecek olan internet sitesi projesinin ihtiyaçlara ve hedef kitleye uygun olarak görsel tasarımının yapılmasıdır.

Kurumsal kimlik, pazarlamada bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bir kurumsal kimlik tasarımı içinde logo, ofis dizaynı, çalışanların giyim kuşamı, araç üstü giydirme, antetli kâğıt, tabela, web sitesi, ambalaj dizaynı, faaliyet raporu çalışmaları yapılmaktadır.

Kurumun imzası olarak da nitelendirebileceğimiz kurumsal kimlik, belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firmalar kurumsal kimlik imajlarını çok fazla değiştirmemelidirler. Kurumsal kimlik çalışması sonucu oluşan imajla, firma tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle değerlendirdiğimiz zaman firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.

Şirketimiz bünyesinde web geliştirme ve kurumsal kimlik planlaması departmanı bulunmaktadır.
Taleplerinizi "İletişim" veya "Ön Sipariş" sekmelerinden iletebilirsiniz.

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET