Çağrı Merkezi: 444 90 10

Grafiksel Analiz Merkezi

özel analiz

Araç Takip Sistemlerinde Grafik Analizleri

Araç takip sistemlerinin genel problemlerinden biri olan başında kaybedilen vakti azaltmak için oluşturduğumuz özel yazılım sayesinde filonuzla ilgili tüm raporların analizini grafiksel olarak size sunmaktayız.

Bir dakikanızı dahi almadan filonuzun genel durumu hakkında bilgi Grafiksel Analiz Merkezinden edinebilirsiniz. Anlaşılır menü kullanımı, anlamlı grafiklerle portal başında vakit kaybetmeye son verin.

özel analiz

Grafiksel Analiz Merkezi tüm cihazlarımızla uyumlu olarak kullanılabilmektedir ve ek bir aksesuar gerekliliği yoktur. Altyapısı için yapay zeka geliştirilen Grafiksel Analiz Merkezi; filonuzla ilgili size günün en önemli detaylarını anlamlı bir şekilde gösterecek ve sürekli güncel kalacaktır. Uzun süren çalışmalar sonucunda yüksek doğrulukta grafiksel analiz sunmamızı sağlayan sistem, alacağınız kararlarda hız kazandıracaktır.

Firmamız bünyesindeki mühendisler tarafından hala geliştirilmekte olan Grafiksel Analiz Merkezi her geçen gün daha detaylı ve daha anlamlı bilgiler sunmaya devam ediyor. Müşterilerimiz tarafından yapılan geri dönüşlerle optimize ettiğimiz sistemi siz de denemeye ne dersiniz?

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET