Çağrı Merkezi: 444 90 10

Stratejik Çözümler

Günümüzde araç takip sistemlerinin en büyük problemi kurumsallaşmış araç takip firmalarının müşteri taleplerine karşılık verememesi sebebinden dolayı standartlaşmış genel bir yapıda hizmet verme zorunluluğu olmasıdır. Araç takip sisteminin hitap ettiği sektörler arasında ihtiyaç farklılıkları bulunmasına rağmen firmalar bu ihtiyaçları karşılamakta zorluk çekmektedirler.

Unutulmamalıdır ki müşteri taleplerinin karşılanamadığı sektörler yeniliklere ve yeni akımlara ihtiyaç duyacaklardır. Şirketimiz sektörde bulunan bu eksikliği gidermek için birincil ilkesini müşterilerimizin talepleri ve memnuniyeti olarak belirlemiştir.

Rent a Car, Yakıt Kontrolü, Isı Tespiti, Sürücü Tespiti gibi genel uygulamaların ve çözümlerin yanı sıra firmamız müşterilerine özel araç takip sistemine entegre yazılımlar geliştirmektedir. Dünya üzerinde araç takip sektöründe ihtiyaç haline gelen firmaya özel stratejik çözümler, şirketimizin uzman mühendis ekibi sayesinde ülkemizde de uygulanmaya başlamaktadır.

Firmanızın ihtiyaçlarını tespit edebilmek için size özel çalışma takvimi belirleyeceğiz ve uzman kadromuzdan yönlendireceğimiz temsilcilerimizin sizinle birebir görüşmeleri sonrasında sorunlarınıza nokta koyacağız.

Size özel, sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulacak fonksiyonlar sayesinde sizin kimliğinizi kazanmış bir çözümü tecrübe edeceksiniz.

Dinamik ekip, profesyonel yaklaşım, Avrupa'da ve Türkiye'de 15000 araca ulaşmış altyapı tecrübesine sahip uzman kadromuz sayesinde farklı hissetmeye ne dersiniz?

PORTAL ÖZELLİKLERİ

Kullanım kolaylığı sağlayan kullanıcı dostu portal tasarımı.
Hızlı ve detaylı raporlama imkanı ile güzergah kontrolü artık çok daha kolay.
Bölge koruma sistemi sayesinde hırsızlık sorun olarak değerlendirilmeyecek.

Yazılım projeniz mi var? Özgür Hissedin

ADRES

Mansuroğlu Mah. 292 Sok. No:11/15
Doğa Plaza Bayraklı / İZMİR

İLETİŞİM

444 90 10
info@takipet.com.tr

TAKİP-ET